Contact vallevillalacus
: 5587448
: büyükçekmece, büyükçekmece
: $ 104.00

Valle Lacus, yüzon dönümlük sektörde birbirinden müstakil 2000 m2 bahçe arasında, her birinin kendi hususi havuzu bulunan kırkdört adet konuttan oluşuyor. Projenin misal villası tamamlandı ve ilgilenenlerin zevkine sunuldu.KLK bina idare Kurulu Başkanı Tarkan Kulak, istanbul’daki projesi hakkında bilgi verirken, “ Doğru zamanda, doğru programlarla, doğru işler yapmak adına buradayız. istanbul’u yakından tanıyoruz. ilk projemizde, belirli gelir seviyesindeki insanımıza konut olarak hizmet vermek istedik. bin elli mt. brüt alanlı tripleks evler yapmaya karar verdik. Her konutun iki dönüm bahçesinin yanında birde iç bahçe olsun istedik. Son teknolojinin kullanıldığı fakat uygun fiyatlarda tasarladığımız projenin beğenilmesinden son derece memnunuz.” dedi.

Toplamda 44 villadan tasarlanan Valle Lacus projesinin içinde her daireye özel yetmişiki m2 genişliğinde havuz bulunuyorProjede yer piyasa konutların bahçe büyüklükleri 2 bin metrekare, iç bahçeleri ise onbir m2 olarak tasarlandı.Satışları hızla devam eden Valle Lacus Villaları'nın büyüklükleri 672 metrekare şekilde tasarlandı.Valle Lacus Villaları'nda sekiz farklı ev tipi bulunuyor.Projedeki konutlarda; 1 misafir suiti, dört banyolu yatak odası, 1 anne baba suiti, bir hizmetli odası bulunuyor.

istanbul’a yepyeni bir bakış açısı sunan Valle Lacus, lüks ve rahatı harmanlayarak alıcılarının hizmetine sunmakta.Valle Lacus evleri teslimler iki yıl sonra yapılacak.Valle Lacus evleri kapsamında fitness center, yüzme havuzu, buhar odaları, sauna ve küçük sinema salonu bulunmaktadır.

emlaksergisi.com/Emlak-Yasam/Projeler/valle-lacus-villalari/11210
AdSense code
    This Ad has been viewed 372 times.